У населеному пункті Погреби, що в Броварському районі Київщини, палає складське приміщення, охоплене вогнем на площі 5500 квадратних метрів.
Про це Державна служба з надзвичайних ситуацій поінформувала у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.
Для ліквідації загоряння залучені ресурси за підвищеним рівнем тривоги: більше 60 вогнеборців і 16 одиниць спецтехніки ДСНС, а також підрозділи місцевої пожежної команди.


Згідно з попередньою інформацією, травмованих осіб немає.
У КМДА оголосили, що у Деснянському, Дніпровському, Оболонському та Подільському районах столиці вірогідне задимлення через пожежу.
Вказується, що до покращення ситуації з якістю повітря у КМДА радять жителям цих районів закрити вікна і скоротити час перебування на відкритому повітрі.
Як інформував раніше Укрінформ, ворог здійснив атаку на Броварську територіальну громаду на Київщині, в результаті чого пошкоджено підприємства, житлові будинки, транспортні засоби, почалася пожежа.
