Удар дрона влучив у паливний бак біля аеропорту Дубая, що призвело до призупинення рейсів

Щоб переглянути це відео, будь ласка, увімкніть JavaScript та розгляньте можливість оновлення веббраузера до веббраузера, який підтримує відео HTML5.

Далі

Рейси з аеропорту Дубая були призупинені на кілька годин у ніч на ніч після того, як внаслідок атаки дрона спалахнув паливний бак.

На знімках з місця події видно, що густий дим піднімається в небо рано вранці цього дня.

Управління цивільної авіації Дубая оголосило про тимчасове призупинення близько 1:30 ночі «як запобіжний захід для забезпечення безпеки всіх пасажирів та персоналу».

Кілька літаків було перенаправлено до міжнародного аеропорту Аль-Мактум, що на південний захід від міста.

Невдовзі після 6-ї ранку компанія Dubai Airports підтвердила у своєму дописі на X, що рейси до та з хабу «поступово відновлюються до вибраних напрямків».

Там було написано: «Будь ласка, зверніться до своїх авіакомпаній, щоб отримати останні оновлення щодо ваших рейсів».

Згідно з інформацією на вебсайті аеропорту, майже всі прибуття на решту дня були затримані або їм було призначено новий час.

Міжнародний аеропорт Дубая є найзавантаженішим аеропортом на Близькому Сході та найзавантаженішим у світі за обсягом міжнародних пасажирських перевезень.

Минулого року через цей хаб пройшло 95,2 мільйона людей, а прогнозується, що у 2026 році ця кількість наблизиться до 100 мільйонів.

Ствол диму піднімається від пожежі в міжнародному аеропорту Дубая в Дубаї 16 березня 2026 року. За словами оператора аеропорту, 16 березня рейси в аеропорту Дубая, який раніше був найзавантаженішим у світі для міжнародних рейсів, поступово відновилися після того, як
Рейси з аеропорту поступово відновлюються (Фото: AFP через Getty Images)

Однак війна в Ірані суттєво вплинула на подорожі в регіоні.

Тренди зараз

British Airways оголосила на початку цього місяця, що не виконуватиме рейси до/з Дубая – одного з найпопулярніших напрямків – щонайменше до кінця березня.

У дописі в соціальних мережах авіакомпанія заявила, що рішення було прийнято через «тривалу невизначеність ситуації на Близькому Сході та нестабільність повітряного простору».

Протягом кількох годин після початку війни 28 лютого ракета влучила в аеропорт Дубая, поранивши чотирьох людей та пошкодивши вестибюль.

Ще четверо людей отримали поранення минулої середи, коли два дрони впали поблизу аеропорту.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *