У київському Будинку футболу головний коуч національної збірної Сергій Ребров організував робочу нараду з керманичами молодіжної та юнацьких команд України.
Як інформує пресслужба УАФ, учасники зібрання підсумували результати тренувальних зборів юнацьких колективів у 2026 році, що пройшли за межами міжнародних дат ФІФА, повідомляє Укрінформ.
Зокрема, футбольна команда U18 зіграла дві товариські зустрічі проти ровесників з Італії. Колектив гравців 2009 року народження (U17) взяв участь у міжнародному турнірі у Хорватії, а збірна 2010 року народження (U16) змагалася на турнірі у Туреччині.
Особливу увагу учасники наради приділили питанням селекційної діяльності для юнацьких та молодіжної команд, а також узгодженню підходів до тренувань.
Слід зазначити, що у березні 2026 року, окрім національної збірної України, у якої заплановані матчі плей-офф за путівку на чемпіонат світу-2026, важливий етап чекає і на молодіжну та юнацькі команди, які також будуть залучені до відповідальних міжнародних матчів.
Фото: УАФ.
