
Read in English Поширити Джерело: Financial Times
Уряд Австрії не вірить у ймовірність повноцінного входження України до Європейського Союзу вже в 2027 році, попри те, що цього активно прагне глава держави Володимир Зеленський.
Головні тези:
- Австрійські чиновники вважають, що запит України прискорюється через політичні причини.
- Вони нарікають, що це ще не є індикатором готовності держави до членства.
Приєднання України до ЄС — Австрія налаштована зі скепсисом
Своєю точкою зору з цього питання поділилася міністр Європи, інтеграції та сім'ї Австрії Клаудія Бауер.
Вона звернула увагу на те, що на сьогодні 9 держав, в основному західні Балкани та Молдова, є кандидатами на членство в ЄС.
Згідно зі словами Бауер, широкомасштабне вторгнення Росії в Україну дійсно пришвидшило процес, проте також перемістило акценти.
Це спричинило те, що певні держави побоюються залишитися позаду, оскільки заявка України прискорюється з політичних мотивів.
Як відомо, нещодавно Володимир Зеленський закликав офіційний Брюссель визначити остаточний термін для вступу України, фактично запропонувавши 2027 рік.
Однак уряд Австрії вважає цей термін нереалістичним.
У нас існують чіткі правила та вимоги, за яких країна може стати членом Європейського Союзу, і ці правила застосовуються до всіх, — підкреслила Бауер.
Поширити
Згідно з її словами, Україна досі не реалізувала багато важливих реформ, тому говорити про її входження в ЄС занадто рано.
