”Євросолідарність” звинуватила керівництво ВР у блокуванні виїзду на засідання COSAC у Іспанії

Керівництво Верховної Ради блокує поїздку голови комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванни Климпуш-Цинцадзе на засідання COSAC у Мадрид, де вона має доповідати від України.

Відео дня

Про це депутатка розповіла у своєму Facebook.

“У неділю в Мадриді розпочинається COSAC. Це платформа для взаємодії парламентських комітетів із європейських справ країн-членів ЄС, партнерів і кандидатів на вступ. Окреме обговорення буде присвячене Україні, і я на ньому головна доповідачка. Готується спільна резолюція, до якої ми вже подали свої пропозиції поправок, які треба відстояти”, – повідомила голова комітету.

Вона зазначила, що було заплановано багато зустрічей, зокрема з делегаціями країн, яких треба переконувати у необхідності посилення допомоги Україні. За її словами, іспанська сторона з розумінням поставилася до ситуації в Україні і погодилася повністю профінансувати поїзду для представників України. 

“Але маємо погані новини на рівному місці. Керівництво Верховної Ради продовжує гру престолів і в абсолютно незаконний, свавільний спосіб не підписує нам відрядження. Подейкують, що вони запропонують нам брати участь онлайн, але такого формату на COSAC не передбачено. Я використала всі непублічні канали комунікації з владою, тому змушена писати тут”, – написала Климпуш-Цинцадзе.

Вона заявила, що у разі відмови у поїздці, залишає за собою право “звернутися до всіх країн ЄС і пояснити, що тут відбувається, і як вузькі політичні інтереси кількох людей беруть гору над національними”.

Ситуацію також прокоментувала співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, зазначивши, що головна “вада” Климпуш-Цинцадзе – це її належність до опозиційної фракції.

“Іванна Климпуш-Цинцадзе очолює комітет Євроінтеграції, чи не найважливіший у ВР. Вона є чи не найсильнішим в країні експертом і практиком євроінтеграції “, – написала Геращенко.

Вона зауважила, що цей конфлікт на порожньому місці відбувається напередодні рішення Європейської Ради про початок перемовин щодо вступу України до ЄС.

12

3

12

1

2

2

6

16Підписатися

Теги

Источник: obozrevatel.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *